Kompletní či částečné zajištění
programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Show

Show v naší nabídce zasahuje do několika oblastí umělecké tvorby. Zábavná show odliší Vaši oslavu od oslavy všední a jistě si získá pozornost každého hosta.

Můžeme pro Vás však sestavit i profesionální ohňostroje. Realizujeme ohňostroje svatební, malé, velké i rozsáhlé či sladěné s hudbou. Vhodný doplněk ohňostroje (lze samozřejmě i samostatně) je vytvoření hořícího nápisu. Poté lze třeba po ohňostroji rozzářit nápis VŠE NEJLEPŠÍ, číslici narozenin, jméno oslavence atd. Hořící nápis je možné vytvořit z několika různých barev a hoří cca 90 vteřin. Ovšem ať je ohňostroj jakýkoli, vždy promění oslavu v zážitek, na který se nezapomíná!

Programy pro děti (více informací po kliknutí ZDE) jsou jistě pro každé dítě mimořádným zážitkem a jen máloco se vyrovná úsměvu na dětské tváři. Vystoupit může dětský klaun, který má celou show pečlivě připravenou. Jeho show může být doplněna různými soutěžemi i rozdáváním dárků. Tedy i například modelováním balónků, kdy se přímo před zraky dětí modelují z balónků zvířátka, květiny i různé postavy, jež si poté děti odnášejí s sebou domů. Dále je u dětí velice populární malování na obličej. Při tomto malování dochází k pomalování celého, nebo části dětského obličeje. Nejoblíbenějšími motivy jsou pohádkové postavy, dramatické kresby ale především motivy zvířat. Chybět však nemusí ani kouzelník, jehož Kouzla jsou navíc plná zábavy a vtipnými gagy, což děti milují. Naším cílem je, aby oslava díky programům zůstala v dětské paměti navždy.

Barmanská show, aneb vytvoření barové atmosféry kdekoliv si jen umíte představit. Nejlepší barmanské triky, míchání skvělých koktejlů a drinků na Vaše přání, a skvělá zábava pro Vaše hosty – to vše splní profesionální barmani během své show.

Dále nabízíme rozmanitá taneční vystoupení, která jistě oživí každou akci. Může se například jednat o country tanec, latinsko-americký tanec až po adrenalinový break dance. Zajistit lze i jakousi školu tance, kdy tanečníci mohou hosty zapojit do tanečních kreací a mnohé je naučit.

Skvělým zpestřením oslavy je také laser show. Touto doslova smrští laserových paprsků své hosty ohromíte! Celou laser show je možné synchronizovat s hudbou či dokonce paprsky psát například jména oslavenců (do mlhy, na stěny budov, atd.).

Velice efektní a působivá je jistě i ohnivá show, neboli harmonická souhra lidí a ohně. Sledujte neuvěřitelný tanec ohně a tanečníků! To vše samozřejmě při zachování plné bezpečnosti všech diváků.

Zajistíme však i mnohem více, jako například kouzelnickou show, akrobatickou show, atd.

Show zajistí, aby se hosté na Vaší akci bavili od začátku až do samého konce! Pro více informací, či nezávaznou poptávku nás neváhejte kontaktovat!

 

  • Spolehlivost je u nás na prvním místě
  • Oslavu si skutečně užijete – uspořádáme ji za Vás
  • Cenově dostupné každému
  • Stovky spokojených zákazníků
  • Uspořádali jsme již více než 800 oslav
  • Pořádáme oslavy i kompletně
  • Snažíme se vyhovět jakémukoli přání zákazníka
  • Místo konání oslavy u Vás, či v prostorách, které rádi doporučíme

Chcete s námi spolupracovat? Máte otázky?

co o nás říkají naši klienti

Spokojený zákazník je náš hlavní cíl...podívejte se na názory našich klientů

"S průběhem zajištění akce jsem byl velice spokojený. Díky Vaší spolupráci se akce všem účastníkům velmi líbila, z mé strany zcela splnila očekávání.
V případě pořádání dalších společenských akcí se na Vás určitě obrátím. "

 

" Jako pozorovatel mohu říci, že dětskou oslavu si děti báječně užili. Animátorka to s dětmi opravdu umí. Mohu doporučit! "

 

" Tato agentura mi zajišťovala oslavu mých 50. narozenin. Veškerá příprava této pro mne důležité události proběhla zcela v pořádku a na profesionální úrovni. Pán si vše pečlivě naplánoval a vše proběhlo dle plánů. Na další oslavu se jistě na vás obrátím jistě znovu. Mohu jen a jen doporučit.  "