Kompletní či částečné zajištění
programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Klaun i klauni

Klaun může vypadat různě. Pryč jsou doby, kdy měl klaun pouze červené vlasy a nos. Vzhled klauna je jistě důležitý i nyní, avšak nejdůležitější je výsledek – vytvoření dětského úsměvu. Naším cílem je, aby klaunské vystoupení zůstalo dětem v paměti navždy.

  • Klaun patří mezi nejoblíbenější části programu dětské oslavy. Klauni jsou u dětí oblíbeni pro zábavnou show, která je plná spousty zábavných gagů a komických situací. Celé klaunské vystoupení je předem pečlivě připravené a je přizpůsobeno věku dětí. Nicméně klaun si dětské publikum získá i situační improvizací, která je u dětí též velmi oblíbena. Všichni naši klauni jsou profesionály a mají za sebou více než 500 vystoupení (především na dětských oslavách).  Na svá vystoupení se vždy pečlivě připravují a průběžně absolvují různá školení, která se konají i v zahraničí. Samotné vystoupení klauna je plné různých komických situací a vtipných gagů, což děti milují. Ovšem show klauna není cizí ani improvizace – vystoupení klauna je pak tedy zcela autentické pro každé prostředí. V druhé části lze zařadit populární modelování z balónků, kdy klaun před zraky dětských diváků vyrábí ze speciálních modelovacích balónků různá zvířátka i pohádkové předměty. Vymodelované balónky si poté děti odnášejí jako dárek od klauna s sebou domů.
  • Spolehlivost je u nás na prvním místě
  • Oslavu si skutečně užijete – uspořádáme ji za Vás
  • Cenově dostupné každému
  • Stovky spokojených zákazníků
  • Uspořádali jsme již více než 800 oslav
  • Pořádáme oslavy i kompletně
  • Snažíme se vyhovět jakémukoli přání zákazníka
  • Místo konání oslavy u Vás, či v prostorách, které rádi doporučíme
  • Dětská diskotéka je ideální volbou pakliže dáte před klaunem přednost i tančení a dětským hitům. Tento program se také řadí mezi nejoblíbenější programy pro děti. Nejedná se však pouze o tancování, jelikož program je podobně jako program klauna plný různých her a soutěží. Děti si pak celou oslavu užijí skutečně naplno! Všichni si pak dále zatancují na největší dětské hity – jako jsou např. různé písničky ze seriálů a pohádek. Chybět nebudou ani Šmoulové, Maxim Turbolenc, atd. Celým tančením děti provází zkušená animátorka, která děti baví podobně jako klaun. Vše doplní pestrobarevné světelné efekty s umělou mlhou, což děti vždy velice zaujme. Na takovou párty, se stejně jako na klauna, jen tak nezapomíná!
  • skutečně zábavný klaun pro každé dítě
  • dětské oslavy pořádáme již několik let
  • cenová dostupnost opravdu každému
  • velice oblíbená dětská diskotéka, malování na obličej či klaun   
  • děti si získá malý či velký dětský ohňostroj
  • dětskou oslavu lze zajistit kompletně nebo částečně 
  • pořádání oslavy ve Vašich prostorách, či v prostorách, které rádi doporučíme
  • Další možností programu je facepainting neboli malování na obličej. Kdy se pomaluje celý, nebo pouze část dětského obličeje. Oblíbené motivy jsou různá zvířátka, postavy z pohádek, či dramatické kresby. Tvář dětí má pak tedy podobu například motýla, tygra, spidermana, klauna, květiny, atd. K malování používáme pouze dermatologicky nezávadné a vodou smyvatelné barvy.
  • Oblíben je i kouzelník. Vítejte ve světě plném těžko uvěřitelných kouzel a nápadité magie! Naši kouzelníci mají stejně jako klauni, či animátoři, za sebou několik let vystupování před dětským publikem. Mají i nejedno ocenění z mezinárodních kouzelnických soutěží. Vystoupení pro děti má interaktivní podobu, děti jsou vtaženy přímo do děje samotných kouzel. Jde tedy o jistý druh mikromagie, kdy kouzelník kouzlí v těsné blízkosti dětí a ti se mohou do celé show aktivně zapojovat. Tento přístup ještě více umocní zážitek z celého kouzlení. 

  Ovšem ať již děti pobaví klaun, dětská diskotéka, nebo kouzelník, s námi vždy půjde o oslavu, na kterou se nezapomíná! 

  Chcete s námi spolupracovat? Máte otázky?

  co o nás říkají naši klienti

  Spokojený zákazník je náš hlavní cíl...podívejte se na názory našich klientů

  "S průběhem zajištění akce jsem byl velice spokojený. Díky Vaší spolupráci se akce všem účastníkům velmi líbila, z mé strany zcela splnila očekávání.
  V případě pořádání dalších společenských akcí se na Vás určitě obrátím. "

   

  " Jako pozorovatel mohu říci, že dětskou oslavu si děti báječně užili. Animátorka to s dětmi opravdu umí. Mohu doporučit! "

   

  " Tato agentura mi zajišťovala oslavu mých 50. narozenin. Veškerá příprava této pro mne důležité události proběhla zcela v pořádku a na profesionální úrovni. Pán si vše pečlivě naplánoval a vše proběhlo dle plánů. Na další oslavu se jistě na vás obrátím jistě znovu. Mohu jen a jen doporučit.  "