Kompletní či částečné zajištění
programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kouzelník pro děti i dospělé

Vítejte ve světě plném těžko uvěřitelných kouzel a nápadité magie! Naši kouzelníci mají za sebou několik let vystupování před dospělým i dětským publikem a pyšnit se mohou nejedním oceněním z mezinárodních soutěží pro kouzelníky. Naším cílem je nápadité vystoupení kouzelníka, na které se nezapomíná!

Vystoupení kouzelníka pro děti má interaktivní podobu, děti jsou kouzelníkem vtaženy přímo do děje samotných kouzel. Jde tedy o jistý druh mikromagie, kdy kouzelník pro děti kouzlí v těsné blízkosti dětských diváků a ti se mohou do celé show aktivně zapojovat. Tento přístup ještě více umocní zážitek z celého kouzlení. Kouzelník pro děti může do celé show zařadit i oblíbené modelování balónků či různé hry.

V případě kouzelnického vystoupení pro dospělé můžeme doporučit mikromagii. Při ní kouzelník předvádí kouzla v bezprostřední blízkosti diváků, kteří jsou tak do show zapojováni a aktivně se účastní programu. Do celé show může kouzelník zahrnout i firemní produkt, či ji může připravit dle Vašeho přání.

S námi zažijete i kouzla předvedená kouzelníky známými po celém světě. Mezi ně patří např. kouzelník David Copperfield, kouzelník a mentalista Derren Brown, kouzelník Jeff McBride, dále kouzelník Franz Harary, i nejznámější kouzelník v ČR Pavel Kožíšek. Patří sem také světoznámý mikromagici jako je například kouzelník Bill Mallone, kouzelník Paul Harris, kouzelník Lennart Green, kouzelník Mark Larsen a několik dalších kouzelníků.

Kontaktujte nás a ponořte se s námi do světa, kde se fantazie stává skutečností!

  • Spolehlivost je u nás na prvním místě
  • Oslavu si skutečně užijete – uspořádáme ji za Vás
  • Cenově dostupné každému
  • Stovky spokojených zákazníků
  • Uspořádali jsme již více než 800 oslav
  • Pořádáme oslavy i kompletně
  • Snažíme se vyhovět jakémukoli přání zákazníka
  • Místo konání oslavy u Vás, či v prostorách, které rádi doporučíme

Chcete s námi spolupracovat? Máte otázky?

co o nás říkají naši klienti

Spokojený zákazník je náš hlavní cíl...podívejte se na názory našich klientů

"S průběhem zajištění akce jsem byl velice spokojený. Díky Vaší spolupráci se akce všem účastníkům velmi líbila, z mé strany zcela splnila očekávání.
V případě pořádání dalších společenských akcí se na Vás určitě obrátím. "

 

" Jako pozorovatel mohu říci, že dětskou oslavu si děti báječně užili. Animátorka to s dětmi opravdu umí. Mohu doporučit! "

 

" Tato agentura mi zajišťovala oslavu mých 50. narozenin. Veškerá příprava této pro mne důležité události proběhla zcela v pořádku a na profesionální úrovni. Pán si vše pečlivě naplánoval a vše proběhlo dle plánů. Na další oslavu se jistě na vás obrátím jistě znovu. Mohu jen a jen doporučit.  "