Kompletní či částečné zajištění
programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Záznam akce

Oslava může být plná spousty neopakovatelných okamžiků. Avšak pakliže si chcete tyto úžasné okamžiky uchovat nejen ve Vaší paměti, pak je zárukou profesionální fotograf, či kameraman. Profesionální fotograf je ideální v případě, že si chcete oslavu opravdu užít a zároveň mít jistotu, že každý významný okamžik bude profesionálně zachycen a uchován.

Zajistíme na Vaši oslavu profesionálního fotografa, který má bohaté zkušenosti s focením různých oslav nebo párty. Dokáže tedy působit co nejvíce nenápadně a nenarušovat tak jedinečné okamžiky celé akce. Celou událost kvalitně vyfotografuje, poté fotografie zpracuje a následně obdržíte výsledek celé práce v předem dohodnuté podobě. Výsledek tedy může být například fotokniha, foto obrazy či samotné fotografie na fotopapíru či na médiu (např. DVD i Blu-Ray). Fotografie jsou úchvatnou památkou na setkání s nejbližšími, k jaké se budete často rádi vracet.

Profesionální kameraman kvalitně zaznamená celou oslavu. Následně zhotoví jedinečné video z celé události, které je nabité emocemi a plné jedinečné atmosféry. Záznam může být doplněn i vhodnou hudbou a vzniká pouze na HD technice, je tedy ve vysokém rozlišení. Video lze uložit na DVD i Blu-Ray. Možné je i prezentovat zaznamenaná videa nebo fotografie již v průběhu samotné akce. Video umožní prožívat znovu a znovu jedinečné okamžiky Vaší oslavy.

 Profesionálním fotografem či kameramanem nezískáváte pouze službu, ale především vzpomínky! 

  • Spolehlivost je u nás na prvním místě
  • Oslavu si skutečně užijete – uspořádáme ji za Vás
  • Cenově dostupné každému
  • Stovky spokojených zákazníků
  • Uspořádali jsme již více než 800 oslav
  • Pořádáme oslavy i kompletně
  • Snažíme se vyhovět jakémukoli přání zákazníka
  • Místo konání oslavy u Vás, či v prostorách, které rádi doporučíme

Chcete s námi spolupracovat? Máte otázky?

co o nás říkají naši klienti

Spokojený zákazník je náš hlavní cíl...podívejte se na názory našich klientů

"S průběhem zajištění akce jsem byl velice spokojený. Díky Vaší spolupráci se akce všem účastníkům velmi líbila, z mé strany zcela splnila očekávání.
V případě pořádání dalších společenských akcí se na Vás určitě obrátím. "

 

" Jako pozorovatel mohu říci, že dětskou oslavu si děti báječně užili. Animátorka to s dětmi opravdu umí. Mohu doporučit! "

 

" Tato agentura mi zajišťovala oslavu mých 50. narozenin. Veškerá příprava této pro mne důležité události proběhla zcela v pořádku a na profesionální úrovni. Pán si vše pečlivě naplánoval a vše proběhlo dle plánů. Na další oslavu se jistě na vás obrátím jistě znovu. Mohu jen a jen doporučit.  "