Kompletní či částečné zajištění
programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Dekorace & vybavení

Neopomenutelnou součást každé oslavy tvoří vhodná výzdoba, dekorace, osvětlení, ale jistě i potřebné technické vybavení. Správně zvolená dekorace by měla u hostů vyvolat příjemné emoce v souladu s oslavou a navodit dojem určité harmonie.

Slavnostní prostředí vyzdobíme balonky, lampiony, působivými girlandami až po překrásné květiny, případně vše vhodně osvětlíme. Dekoraci vhodně barevně sladíme, což dodá celému prostoru jedinečný vzhled.  Výzdobu celé oslavy je také možné vytvořit i v určitém stylu. 

Party stany a zastřešení zajistí ochranu před rozmary počasí u zahradní párty či oslavy pod širým nebem. Zajistíme na Vaši oslavu zastřešení od malých party stanů až po velké stany, které jsou dlouhé několik desítek metrů. Stany mohou být včetně bočních plachet s okny, nebo být naopak neprůsvitné. Lze poskytnout stany i zcela „otevřené“ bez bočních plachet.  Jako doplňkové vybavení stanů je možné použít různé podlahy, koberce, osvětlení či vytápění, jaké přijde vhod při nepřízni počasí či ve večerních hodinách.                                                                                                                   

Tato zastřešení přivezeme a spolehlivě sestavíme na určeném místě. Párty stany je možné využít jako místo k umístění občerstvení, posezení hostů ale i jako skvělé a originální místo k uspořádání diskotéky na čerstvém vzduchu.

Na Vaši oslavu dále zajistíme pronájem nábytku, a to stolů, židlí, barových stolků, párty stolků, mobilních šaten, zahradního nábytku, ubrusů, atd. Zajistíme tedy půjčení veškerého vybavení.

Splníme Vaše požadavky i v oblasti ozvučení a osvětlení celé akce.  Jsme schopni celou Vaši oslavu ozvučit profesionální technikou, včetně doplnění o světelné efekty. Disponujeme profesionální světelnou a zvukovou technikou.

Vaše hosty jistě zaujme také pozvánka na celou událost, kterou můžeme na základě Vašeho přání vytvořit.

Nechte nás vytvořit dekoraci, výzdobu a zajistit potřebné vybavení – udělejte z oslavy originální a nezapomenutelný zážitek nejen pro Vás, ale i hosty!

  • Spolehlivost je u nás na prvním místě 
  • Oslavu si skutečně užijete – uspořádáme ji za Vás
  • Cenově dostupné každému
  • Stovky spokojených zákazníků
  • Uspořádali jsme již více než 800 oslav
  • Pořádáme oslavy i kompletně
  • Snažíme se vyhovět jakémukoli přání zákazníka
  • Místo konání oslavy u Vás, či v prostorách, které rádi doporučíme

Chcete s námi spolupracovat? Máte otázky?

co o nás říkají naši klienti

Spokojený zákazník je náš hlavní cíl...podívejte se na názory našich klientů

"S průběhem zajištění akce jsem byl velice spokojený. Díky Vaší spolupráci se akce všem účastníkům velmi líbila, z mé strany zcela splnila očekávání.
V případě pořádání dalších společenských akcí se na Vás určitě obrátím. "

 

" Jako pozorovatel mohu říci, že dětskou oslavu si děti báječně užili. Animátorka to s dětmi opravdu umí. Mohu doporučit! "

 

" Tato agentura mi zajišťovala oslavu mých 50. narozenin. Veškerá příprava této pro mne důležité události proběhla zcela v pořádku a na profesionální úrovni. Pán si vše pečlivě naplánoval a vše proběhlo dle plánů. Na další oslavu se jistě na vás obrátím jistě znovu. Mohu jen a jen doporučit.  "