Kompletní či částečné zajištění
programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Zábavné atrakce

Oslava může mít delikátní catering i okouzlující prostředí, avšak i přesto se Vaši hosté mohou začít po nějaké době nudit. A nuda opravdu k žádné oslavě nepatří. Tedy alespoň ne k oslavám, které pořádáme my. Proto na oslavy zajišťujeme také velice oblíbené zábavné atrakce, jaké jistě zaujmou hosty všech věkových kategorií.

Velké oblíbenosti se těší elektrický býk. Důvodem je neuvěřitelná zábava pro diváky i obrovská výzva pro samotné krotitele zvířete. Simulátor býka se otáčí i naklápí všemi směry a je ovládán profesionálně vyškolenou obsluhou. Nechte své hosty zkusit těžký život cowboyů a předvést své umění. Neexistuje snad jiná atrakce, která dokáže tolik zaujmout a pobavit tak široké spektrum lidí.

Nejmenší jistě ocení možnost navštívit skákací nafukovací hrad. Skákací hrad je skvělou atrakcí, která zvládne zabavit děti již od 2 do 12 let na dlouhé hodiny. Oslavu si tedy užijí nejen dospělí, ale také ti nejmenší. Pakliže chcete svým hostům dopřát pohyb nohama ve vzduchu, tak jasná volba je profesionální trampolína. Skákací trampolínu mohou využít opravdu všichni a užít si tak nepatrnou dávku adrenalinu.

Velkou zábavu na oslavě jistě vytvoříte i v případě čtyřkolek. Hosté takto porovnají svůj řidičský um a mají jedinečnou možnost užít si naplno pocit závodu. Čtyřkolky jsou uzpůsobené všem, včetně začínajících jezdců. Oslava se pak zajisté všem zúčastněným vryje hluboko do paměti!

Fotbálek patří k oblíbeným stolním hrám mladší generace, ale jistě si najde své příznivce i u generace starší. Tuto stolní atrakci nabízíme dokonce i v stále populárnější podobě a to ve skutečné velikosti, kde jsou hráči tvořeni samotnými lidmi. Nechte hosty změřit své síly v této originální hře a skvěle se pobavit!

Další možností je uspořádat na Vaší oslavě či party paintball. Užijte si adrenalin bez rizika s pořádnou dávkou barevného střílení! Na Vaší akci vytvoříme ideální herní prostředí a zapůjčíme veškeré potřebné vybavení včetně chráničů. Týmová hra paintball je plná dobrodružství a vzrušení, ale především je to báječná zábava!

Zajistíme na Vaši oslavu téměř jakoukoli atrakci, pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Ukažte všem, co je to pořádná zábava! Dejte na Vaší oslavě prostor zábavným atrakcím!

  • Spolehlivost je u nás na prvním místě
  • Oslavu si skutečně užijete – uspořádáme ji za Vás
  • Cenově dostupné každému
  • Stovky spokojených zákazníků
  • Uspořádali jsme již více než 800 oslav
  • Pořádáme oslavy i kompletně
  • Snažíme se vyhovět jakémukoli přání zákazníka
  • Místo konání oslavy u Vás, či v prostorách, které rádi doporučíme

Chcete s námi spolupracovat? Máte otázky?

co o nás říkají naši klienti

Spokojený zákazník je náš hlavní cíl...podívejte se na názory našich klientů

"S průběhem zajištění akce jsem byl velice spokojený. Díky Vaší spolupráci se akce všem účastníkům velmi líbila, z mé strany zcela splnila očekávání.
V případě pořádání dalších společenských akcí se na Vás určitě obrátím. "

 

" Jako pozorovatel mohu říci, že dětskou oslavu si děti báječně užili. Animátorka to s dětmi opravdu umí. Mohu doporučit! "

 

" Tato agentura mi zajišťovala oslavu mých 50. narozenin. Veškerá příprava této pro mne důležité události proběhla zcela v pořádku a na profesionální úrovni. Pán si vše pečlivě naplánoval a vše proběhlo dle plánů. Na další oslavu se jistě na vás obrátím jistě znovu. Mohu jen a jen doporučit.  "