Kompletní či částečné zajištění
programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Oslava narozenin

Oslava narozenin je jistě důležitou životní událostí. O to více, pakliže se jedná o jubileum. Oslava narozenin by měla hosty včetně samotných oslavenců zaujmout a skutečně pobavit. Tohoto však nelze docílit pouze narozeninovým občerstvením, ale především zábavným programem, který osloví každého hosta či oslavence. Naším cílem je, aby oslava narozenin zůstala všem zúčastněným v paměti navždy.

Samotný základ vydařené oslavy narozenin tvoří dekorace. Ta by měla u hostů vyvolat příjemné emoce a navodit dojem určité harmonie. Slavnostní prostředí vyzdobíme balonky, lampiony, působivými girlandami až po překrásné květiny, případně vše vhodně osvětlíme. Dekoraci vhodně barevně sladíme, což dodá celému prostoru jedinečný vzhled.  Výzdobu celé oslavy je také možné vytvořit i v určitém stylu. Celou oslavu také vybavíme potřebným nábytkem či vybavením – jako jsou např. zahradní party stany, židle, lavice, stoly, slunečníky, výčepní zařízení, gril, atd.

Jsme toho názoru, že kvalitní občerstvení je součástí každé úspěšné oslavy.  V tomto případě je velice oblíben studený i teplý bufet, kde si každý host může libovolně vybrat dle své chuti. Při kvalitním cateringu se oslava narozenin dokáže proměnit v oslavu plnou chutí a vůní. Klademe důraz na používání kvalitních a čerstvých surovin, přijatelnou cenu, dokonalou chuť a zejména na maximální spokojenost všech hostů.

Jistě nejdéle však budou hosté vzpomínat na program oslavy narozenin:

Program oslavy velice často sestává z hudební produkce – tedy diskotéky s těmi největšími hity (hrajeme současné hity, československé hity, hity z let minulých – tedy oldies, black music, club music i hity určené pro děti a disponujeme zásobou více než 10 000 písní). Oslava narozenin se tak promění v hudební zábavu. Dále se velké oblibě těší i program v podobě živého vystoupení hudební kapely či pořádání karaoke, kde budete hlavními hvězdami Vy a Vaši přátelé. Nicméně vždy hudební repertoár maximálně přizpůsobíme Vašemu přání.

Ke každé významné oslavě narozenin jistě patří i ohňostroj. Realizujeme ohňostroje malé, velké i rozsáhlé či sladěné s hudbou. Vhodný doplněk ohňostroje (lze samozřejmě i samostatně) je vytvoření hořícího nápisu. Poté lze třeba po ohňostroji rozzářit nápis VŠE NEJLEPŠÍ, číslici narozenin, jméno oslavence atd. Hořící nápis je možné vytvořit z několika různých barev a hoří cca 90 vteřin. Ovšem ať je ohňostroj jakýkoli, vždy promění oslavu v zážitek, na který se nezapomíná!

 • Spolehlivost je u nás na prvním místě
 • Oslavu si skutečně užijete – uspořádáme ji za Vás
 • Cenově dostupné každému
 • Stovky spokojených zákazníků
 • Uspořádali jsme již více než 800 oslav
 • Pořádáme oslavy i kompletně
 • Snažíme se vyhovět jakémukoli přání zákazníka
 • Místo konání oslavy u Vás, či v prostorách, které rádi doporučíme
 • skutečně zábavný program pro všechny generace
 • oslavy narozenin pořádáme již několik let
 • cenově dostupné opravdu každému
 • velmi oblíbená diskotéka s těmi největšími hity   
 • jedinečnou atmosféru celé oslavy může doplnit malý či velký ohňostroj
 • oslavu narozenin je možné zajistit kompletně či částečně 
 • pořádání oslavy ve Vašich prostorách, nebo v prostorách, které rádi doporučíme

Oslava narozenin také může mít program v podobě zábavné show. Ta zahrnuje několik druhů uměleckého vystoupení od barmanské show, tanečního vystoupení, laserové show, až po show kouzelnickou.

Velké oblibě se těší i zábavné atrakce, jaké jistě zaujmou hosty všech věkových kategorií. Z nichž nejoblíbenější jsou: elektrický býk (neexistuje snad jiná atrakce, která dokáže tolik zaujmout a pobavit tak široké spektrum lidí), skákací nafukovací hrad (skvělá atrakce, která zvládne zabavit děti již od 2 do 12 let a to na dlouhé hodiny), dále čtyřkolky či stolní fotbálek.

Možností, jak uspořádat oslavu narozenin, je tedy opravdu mnoho. Nicméně vždy z Vaší oslavy vytvoříme oslavu, na kterou se nezapomíná!  Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Chcete s námi spolupracovat? Máte otázky?

co o nás říkají naši klienti

Spokojený zákazník je náš hlavní cíl...podívejte se na názory našich klientů

"S průběhem zajištění akce jsem byl velice spokojený. Díky Vaší spolupráci se akce všem účastníkům velmi líbila, z mé strany zcela splnila očekávání.
V případě pořádání dalších společenských akcí se na Vás určitě obrátím. "

 

" Jako pozorovatel mohu říci, že dětskou oslavu si děti báječně užili. Animátorka to s dětmi opravdu umí. Mohu doporučit! "

 

" Tato agentura mi zajišťovala oslavu mých 50. narozenin. Veškerá příprava této pro mne důležité události proběhla zcela v pořádku a na profesionální úrovni. Pán si vše pečlivě naplánoval a vše proběhlo dle plánů. Na další oslavu se jistě na vás obrátím jistě znovu. Mohu jen a jen doporučit.  "