Kompletní či částečné zajištění
programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Oslava 50. narozenin

Oslava 50. narozenin je jistě důležitou životní jubilejní událostí. Oslava 50. narozenin by měla hosty včetně samotných oslavenců zaujmout a skutečně pobavit. Zábavné oslavy ale nelze docílit pouze narozeninovým občerstvením, avšak především programem, jaký by měl zaujmout každého přítomného. Náš cíl je, aby tato významná událost zůstala všem zúčastněným v paměti velice dlouho, ne-li navždy.

Dekorace tvoří jakýsi základ každé úspěšné oslavy 50. narozenin. Vyzdobené prostory by měly navodit příjemné emoce a navíc být v určité harmonii. Místo konání oslavy vyzdobíme balónky, originálními girlandami, svítícími lampiony. Dále také lze vyzdobit oslavu 50. narozenin v určitém stylu. Celou oslavu jubilea můžeme vybavit nezbytným nábytkem či vybavením – jako jsou např. zahradní party stany, stoly, židle, lavice, výčepní zařízení, gril, atp.

Zastáváme názor, že kvalitní občerstvení je na každé povedené oslavě velice důležité. Velké oblibě se těší studený a teplý bufet, ve kterém si každý host může libovolně vybrat dle své chuti. Při kvalitním cateringu se oslava kulatých 50. narozenin promění v oslavu plnou chutí a vůní. Spolupracujeme pouze s partnery, u kterých máme garanci profesionální práce. Důraz klademe na používání kvalitních a čerstvých surovin, přijatelnou cenu a zejména, aby chutnalo všem hostům.  

Největší pozornost hostů si ovšem získá program oslavy 50. narozenin:

Ten velice často obsahuje hudební produkci – tedy diskotéku s těmi největšími hity (hrajeme české hity, zahraniční hity, hity z let minulých – tedy oldies, black music, atd., disponujeme zásobou více než 10 000 písní).  Oblíbené je i živé vystoupení hudební kapely či uspořádání karaoke, kde jste pěveckými hvězdami Vy a Vaši přátelé. Nicméně vždy hudební žánr maximálně přizpůsobíme Vašemu přání.

Ke každé významné oslavě 50. narozenin jistě patří i ohňostroj. Pořádáme ohňostroje malé, velké i rozsáhlé či sladěné s hudbou. Vhodný doplněk ohňostroje (lze samozřejmě i samostatně) je vytvoření hořícího nápisu. Poté lze třeba po ohňostroji rozzářit nápis VŠE NEJLEPŠÍ, číslici 50. narozenin, jméno oslavence atd. Ovšem ať je ohňostroj jakýkoliv, určitě promění oslavu 50. narozenin v událost, na jakou se nezapomíná!

Samotný základ vydařené oslavy narozenin tvoří dekorace. Ta by měla u hostů vyvolat příjemné emoce a navodit dojem určité harmonie. Slavnostní prostředí vyzdobíme balonky, lampiony, působivými girlandami až po překrásné květiny, případně vše vhodně osvětlíme. Dekoraci vhodně barevně sladíme, což dodá celému prostoru jedinečný vzhled.  Výzdobu celé oslavy je také možné vytvořit i v určitém stylu. Celou oslavu také vybavíme potřebným nábytkem či vybavením – jako jsou např. zahradní party stany, židle, lavice, stoly, slunečníky, výčepní zařízení, gril, atd.

Jsme toho názoru, že kvalitní občerstvení je součástí každé úspěšné oslavy.  V tomto případě je velice oblíben studený i teplý bufet, kde si každý host může libovolně vybrat dle své chuti. Při kvalitním cateringu se oslava narozenin dokáže proměnit v oslavu plnou chutí a vůní. Klademe důraz na používání kvalitních a čerstvých surovin, přijatelnou cenu, dokonalou chuť a zejména na maximální spokojenost všech hostů.

Jistě nejdéle však budou hosté vzpomínat na program oslavy narozenin:

Program oslavy velice často sestává z hudební produkce – tedy diskotéky s těmi největšími hity (hrajeme současné hity, československé hity, hity z let minulých – tedy oldies, black music, club music i hity určené pro děti a disponujeme zásobou více než 10 000 písní). Oslava narozenin se tak promění v hudební zábavu. Dále se velké oblibě těší i program v podobě živého vystoupení hudební kapely či pořádání karaoke, kde budete hlavními hvězdami Vy a Vaši přátelé. Nicméně vždy hudební repertoár maximálně přizpůsobíme Vašemu přání.

Ke každé významné oslavě narozenin jistě patří i ohňostroj. Realizujeme ohňostroje malé, velké i rozsáhlé či sladěné s hudbou. Vhodný doplněk ohňostroje (lze samozřejmě i samostatně) je vytvoření hořícího nápisu. Poté lze třeba po ohňostroji rozzářit nápis VŠE NEJLEPŠÍ, číslici narozenin, jméno oslavence atd. Hořící nápis je možné vytvořit z několika různých barev a hoří cca 90 vteřin. Ovšem ať je ohňostroj jakýkoli, vždy promění oslavu v zážitek, na který se nezapomíná!

 • Spolehlivost je u nás na prvním místě
 • Oslavu si skutečně užijete – uspořádáme ji za Vás
 • Cenově dostupné každému
 • Stovky spokojených zákazníků
 • Uspořádali jsme již více než 800 oslav
 • Pořádáme oslavy i kompletně
 • Snažíme se vyhovět jakémukoli přání zákazníka
 • Místo konání oslavy u Vás, či v prostorách, které rádi doporučíme
 • skutečně zábavný program pro všechny generace
 • oslavy 50. narozenin pořádáme již několik let    
 • cenová dostupnost opravdu každému
 • velice oblíbená diskotéka s těmi největšími hity   
 • jedinečnou atmosféru celé oslavy může doplnit malý či velký ohňostroj  
 • oslavu 50. narozenin lze zajistit kompletně nebo částečně    
 • pořádání oslavy ve Vašich prostorách, či v prostorách, které rádi doporučíme

Oslava 50. narozenin může také obsahovat zábavnou show. Čili několik úchvatných uměleckých vystoupení od barmanské show, ohnivé show, tanečního vystoupení, až po show plnou magie a kouzel.

Velice populární jsou i zábavné atrakce pro všechny věkové kategorie. Nejoblíbenější jsou: elektrický rodeo býk (neexistuje snad jiná atrakce, která tolik zaujme a pobaví tak široké spektrum lidí), dětský nafukovací hrad (jedinečná atrakce, jaká zabaví děti od 2 do 12 let na několik hodin), dále fotbálek nebo čtyřkolky.

Možností, jak uspořádat oslavu 50. narozenin, je tedy opravdu mnoho. Nicméně vždy Vaši oslavu proměníme ve skutečnou zábavu!  Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Chcete s námi spolupracovat? Máte otázky?

co o nás říkají naši klienti

Spokojený zákazník je náš hlavní cíl...podívejte se na názory našich klientů

"S průběhem zajištění akce jsem byl velice spokojený. Díky Vaší spolupráci se akce všem účastníkům velmi líbila, z mé strany zcela splnila očekávání.
V případě pořádání dalších společenských akcí se na Vás určitě obrátím. "

 

" Jako pozorovatel mohu říci, že dětskou oslavu si děti báječně užili. Animátorka to s dětmi opravdu umí. Mohu doporučit! "

 

" Tato agentura mi zajišťovala oslavu mých 50. narozenin. Veškerá příprava této pro mne důležité události proběhla zcela v pořádku a na profesionální úrovni. Pán si vše pečlivě naplánoval a vše proběhlo dle plánů. Na další oslavu se jistě na vás obrátím jistě znovu. Mohu jen a jen doporučit.  "