Kompletní či částečné zajištění
programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Hudba na svatbu

Svatební den jistě patří mezi ty nejkrásnější dny v našem životě. I z tohoto důvodu tvrdíme, že hudba na svatbu si zaslouží významnou pozornost a pečlivou přípravu. Zastáváme názor, že hudba na svatbu by neměla být pouhým doplňkem svatebního večera, ale jeho hlavní částí, na kterou hosté nezapomenou a při které se skutečně baví. Toto se však neváže pouze ke kvalitní aparatuře, ale také k vhodně zvolené hudbě pro všechny generace. Hudba na svatbu by tedy měla oslovit každého hosta a být přizpůsobena aktuální náladě přítomných.

Hudba na svatbu může mít podobu živě hrající kapely anebo v poslední době stále oblíbenějšího DJe. Nicméně zásadní je, aby DJ anebo kapela vycítili správně aktuální náladu přítomných a zahráli tak vhodný hudební mix. Ovšem ať již jde o kapelu, či hrajícího DJe, vždy hudební žánr maximálně přizpůsobíme Vašemu přání.

Svatební diskotékou Vás bude provázet zkušený DJ, jaký má více než 12 let zkušeností s hraním na nejrůznějších svatbách a oslavách. Jeho vystupování je tedy profesionální a kultivované. Hudební kapela je také profesionální, navíc zahraniční zkušenosti s hraním činí její projev perfektní i v případě zahraničních skladeb. Hudba na svatbu obsahuje největší české i zahraniční hity od 70. let až do současnosti. Vše ozvučíme profesionální zvukovou aparaturou a světelný doprovod zajistí nejmodernější světelné efekty spolu s výrobníkem umělé mlhy.

Vždy klademe důraz na individuální přístup a dáváme přednost osobnímu setkání, na kterém lze pohovořit o Vašich představách průběhu svatební oslavy. Hrajeme hudební styly a žánry na přání – lze tedy hrát písničky na přání i v průběhu celého večera. 

 • Spolehlivost je u nás na prvním místě
 • Oslavu si skutečně užijete – uspořádáme ji za Vás
 • Cenově dostupné každému
 • Stovky spokojených zákazníků
 • Uspořádali jsme již více než 800 oslav
 • Pořádáme oslavy i kompletně
 • Snažíme se vyhovět jakémukoli přání zákazníka
 • Místo konání oslavy u Vás, či v prostorách, které rádi doporučíme
 • zkušenosti s hudební produkcí více než 12 let       
 • české i slovenské hity, hity ze zahraničí, rock, lidové písně a další žánry
 • všechny žánry od 70. let až po tvorbu současnou
 • profesionální zvuková aparatura s dostatečným výkonem
 • nejmodernější světelné LED efekty včetně umělé mlhy
 • doprava na místo konání oslavy zdarma
 • hrajeme Vaše nejoblíbenější písničky na přání

Hudbu na svatbu zajišťujeme především v Praze a středočeském kraji, nicméně lze po dohodě zahrát kdekoliv v celé ČR. Jsme si plně vědomi skutečnosti, že samotná svatba je značně finančně nákladná, z tohoto důvodu si neúčtujeme žádné poplatky za dopravu a ceny za hudební produkci máme velice aktraktivní.

Nechte nás zajistit hudbu na svatbu – udělejte z Vaší svatební oslavy nezapomenutelný zážitek nejen pro Vás, ale i hosty!

Chcete s námi spolupracovat? Máte otázky?

co o nás říkají naši klienti

Spokojený zákazník je náš hlavní cíl...podívejte se na názory našich klientů

"S průběhem zajištění akce jsem byl velice spokojený. Díky Vaší spolupráci se akce všem účastníkům velmi líbila, z mé strany zcela splnila očekávání.
V případě pořádání dalších společenských akcí se na Vás určitě obrátím. "

 

" Jako pozorovatel mohu říci, že dětskou oslavu si děti báječně užili. Animátorka to s dětmi opravdu umí. Mohu doporučit! "

 

" Tato agentura mi zajišťovala oslavu mých 50. narozenin. Veškerá příprava této pro mne důležité události proběhla zcela v pořádku a na profesionální úrovni. Pán si vše pečlivě naplánoval a vše proběhlo dle plánů. Na další oslavu se jistě na vás obrátím jistě znovu. Mohu jen a jen doporučit.  "