Kompletní či částečné zajištění
programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

Kompletní či částečné zajištění

programu rodinných oslav

DJ na oslavu/svatbu

Den konání oslavy nebo svatby  jistě patří mezi nejkrásnější dny našeho života. I proto tvrdíme, že správný DJ na oslavu nebo svatbu by měl své přípravě věnovat dostatek času i patřičnou pozornost.  Myslíme si, že DJ na oslavu by tedy neměl být pouhým doplňkem zábavy slavnostního večera, avšak jeho hlavní částí, na kterou přítomní nezapomenou a při které se skutečně baví. Toto se ale nevztahuje pouze ke kvalitní aparatuře, ale rovněž k vhodně zvolené hudbě pro všechny generace. Produkce DJ na oslavu by tedy měla oslovit každého hosta a být přizpůsobena panující náladě přítomných.

  Večírkem Vás provede profesionální DJ na oslavu/svatbu, jež má za sebou více než 12 let hraní na významných rodinných oslavách (především významné oslavy). Vystupování DJe je tedy kultivované i profesionální zároveň. Je možné hrát největší české, slovenské i další zahraniční hity (rock ‚n‘ roll, R’n’B, club, pop, atd.) od 70. let až do současnosti.

  Hrající DJ vždy hudební žánr maximálně přizpůsobí Vašemu přání. Z tohoto důvodu se nestane, aby diskžokej hrál své oblíbené písničky, ale bude hrát písničky, které máte oblíbené Vy a Vaši hosté. Ozvučení a osvětlení zajistí profesionální zvuková ale i světelná aparatura, chybět nebude ani profesionální výrobník umělé mlhy. Společně vše vytvoří jedinečnou atmosféru celého večera.

  DJ klade důraz na individuální přístup a upřednostňuje osobní setkání, na kterém je možné probrat Vaše představy ohledně průběhu celého večera. Nebráníme se však ani komunikaci prostřednictvím telefonu či e-mailu. DJ na oslavu/svatbu vždy přizpůsobí hudební žánry a styly Vašemu přání – je tedy možné hrát skladby na přání i během celého slavnostního večera.

  Hudba na svatbu může mít podobu živě hrající kapely anebo v poslední době stále oblíbenějšího DJe. Nicméně zásadní je, aby DJ anebo kapela vycítili správně aktuální náladu přítomných a zahráli tak vhodný hudební mix. Ovšem ať již jde o kapelu, či hrajícího DJe, vždy hudební žánr maximálně přizpůsobíme Vašemu přání.

  Svatební diskotékou Vás bude provázet zkušený DJ, jaký má více než 12 let zkušeností s hraním na nejrůznějších svatbách a oslavách. Jeho vystupování je tedy profesionální a kultivované. Hudební kapela je také profesionální, navíc zahraniční zkušenosti s hraním činí její projev perfektní i v případě zahraničních skladeb. Hudba na svatbu obsahuje největší české i zahraniční hity od 70. let až do současnosti. Vše ozvučíme profesionální zvukovou aparaturou a světelný doprovod zajistí nejmodernější světelné efekty spolu s výrobníkem umělé mlhy.

  Vždy klademe důraz na individuální přístup a dáváme přednost osobnímu setkání, na kterém lze pohovořit o Vašich představách průběhu svatební oslavy. Hrajeme hudební styly a žánry na přání – lze tedy hrát písničky na přání i v průběhu celého večera. 

  • Spolehlivost je u nás na prvním místě
  • Oslavu si skutečně užijete – uspořádáme ji za Vás
  • Cenově dostupné každému
  • Stovky spokojených zákazníků
  • Uspořádali jsme již více než 800 oslav
  • Pořádáme oslavy i kompletně
  • Snažíme se vyhovět jakémukoli přání zákazníka
  • Místo konání oslavy u Vás, či v prostorách, které rádi doporučíme
  • zkušenosti s hraním více než 12 let
  • DJ hraje i nejzamilovanější skladby pro novomanžele i na Vaše přání
  • hity všech žánrů od 70. let až po současnou tvorbu
  • české hity, zahraniční hity, rock, oldies a další žánry
  • profesionální audio aparatura s kvalitním zvukem
  • moderní světelné efekty LED doplněné umělou mlhou
  • doprava zdarma na místo konání svatební oslavy

  DJ na svatbu/oslavu zajišťujeme kdekoliv v celé České republice. Plně si uvědomujeme skutečnost, že samotná oslava je značně finančně nákladná, z tohoto důvodu si neúčtujeme žádné náklady za dopravu a ceny máme velice příjemné. 

  Nechte nás zajistit DJe na Vaší oslavu či svatbu – vytvořte z Vaší oslavy nezapomenutelný zážitek nejen pro Vás, ale i hosty!

  Chcete s námi spolupracovat? Máte otázky?

  co o nás říkají naši klienti

  Spokojený zákazník je náš hlavní cíl...podívejte se na názory našich klientů

  "S průběhem zajištění akce jsem byl velice spokojený. Díky Vaší spolupráci se akce všem účastníkům velmi líbila, z mé strany zcela splnila očekávání.
  V případě pořádání dalších společenských akcí se na Vás určitě obrátím. "

   

  " Jako pozorovatel mohu říci, že dětskou oslavu si děti báječně užili. Animátorka to s dětmi opravdu umí. Mohu doporučit! "

   

  " Tato agentura mi zajišťovala oslavu mých 50. narozenin. Veškerá příprava této pro mne důležité události proběhla zcela v pořádku a na profesionální úrovni. Pán si vše pečlivě naplánoval a vše proběhlo dle plánů. Na další oslavu se jistě na vás obrátím jistě znovu. Mohu jen a jen doporučit.  "