Hudební produkce

Ať už jde o uspořádání diskotéky, živé vystoupení hudební kapely či zajištění stále oblíbenějšího karaoke, vždy hudební produkce tvoří samotný základ každé povedené oslavy.

Nejoblíbenější stále zůstává pořádání diskotéky. Jejím základem je nejen kvalitní aparatura, ale i vhodně zvolená hudba pro všechny generace. Hudba by tedy měla oslovit každého hosta a být přizpůsobena panující náladě přítomných. Diskotékou Vás provede profesionální DJ, jež má za sebou více než 12 let hraní na různých rodinných oslavách. Vystupování DJe je tedy kultivované i profesionální zároveň. Je možné hrát největší české, slovenské i další zahraniční hity (rock 'n' roll, R'n'B, club, oldies, pop, atd.) od 70. let až do současnosti. Lze hrát i hity určené pro děti. Hrající diskžokej vždy hudební žánr maximálně přizpůsobí Vašemu přání. Z tohoto důvodu se nestane, aby diskžokej hrál své oblíbené písničky, ale bude hrát písničky, které máte oblíbené Vy a Vaši hosté. Ozvučení a osvětlení zajistí profesionální zvuková, ale i světelná aparatura. Chybět nebude ani profesionální výrobník umělé mlhy. Společně vše vytvoří jedinečnou atmosféru celého večera.

Repertoár námi zajišťovaných hudebních kapel tvoří tisíce melodií od dechovky, přes oldies až po moderní rock a samozřejmě pop. Vždy se jedná o profesionální kapelu, která hudební produkci přizpůsobí Vašim přáním. Rádi na Vaší akci zajistíme i vystoupení známého zpěváka nebo zpěvačky.

Karaoke obstará zkušený DJ, nicméně při zpívání budete hlavními hvězdami Vy a Vaši přátelé.  Vybrat si můžete z více než 2000 českých, slovenských a anglických hitů.

Celou akcí může navíc provázet profesionální moderátor. Vystoupit může ale i například imitátor.

Není pro nás žádný problém celou akci osvětlit a ozvučit – tedy kompletně technicky zajistit. Veškeré naše služby maximálně přizpůsobujeme potřebám a možnostem našich zákazníků.  

Hudba na Vaší oslavě vytvoří jedinečnou atmosféru a zajistí, aby se Vaši hosté skutečně bavili! Neváhejte nás kontaktovat!

 

  • Spolehlivost je u nás na prvním místě
  • Oslavu si skutečně užijete - uspořádáme ji za Vás
  • Cenově dostupné každému
  • Stovky spokojených zákazníků
  • Uspořádali jsme již více než 800 oslav
  • Pořádáme oslavy i kompletně
  • Snažíme se vyhovět jakémukoli přání zákazníka
  • Místo konání oslavy u Vás, či v prostorách, které rádi doporučíme